Ansatte

Kari Moldvær,  biblioteksjef
tlf 33 17 10 50, e-post: kari.moldvar@larvik.kommune.no

 

Stine Nyquist Aske,  Bibliotekar
e-post: stine.aske@larvik.kommune.no

Susanne B. Bolstad, Avdelingsleder barneavdelingen
e-post: susanne.bolstad@larvik.kommune.no

Anine Brathagen Edvardsen, Bibliotekar
e-post: anine.brathagen.edvardsen@larvik.kommune.no

Anne-Berit Eide, Sekretær, Lardal
e-post: anne.berit.eide@larvik.kommune.no

Kirsten Sundby Foldvik, Førstesekretær
e-post: kirsten.s.foldvik@larvik.kommune.no

Helga Frengstad, Bibliotekar
e-post: helga.frengstad@larvik.kommune.no

Elisabeth Gamkinn, Sekretær
e-post: elisabeth.gamkinn@larvik.kommune.no

Benedikte Gjone, Bibliotekar
e-post: benedikte.gjone@larvik.kommune.no

Kine Gokstad, Bibliotekar
e-post: kine.gokstad@larvik.kommune.no

Nina Halvorsen, Bibliotekar
e-post: nina.halvorsen@larvik.kommune.no

Siv Engberg Hansen, Sekretær
e-post: siv.asa.engberg.hansen@larvik.kommune.no

Rigmor Haug, IT-bibliotekar
e-post: rigmor.haug@larvik.kommune.no

Edel Marie Melberg, Bibliotekar (vikar) Lardal
e-post Edel.Marie.Melberg@larvik.kommune.no

Vibeke Høeg Næss, Avdelingsleder publikumsavdelingen
e-post: vibeke.hoeg.nass@larvik.kommune.no

Irene Nørberg, Avdelingsleder voksenavdelingen
e-post:  irene.norberg@larvik.kommune.no

Ane Cornelia Schøyen, Bibliotekar Lardal. Permisjon.
e-post: ane.cornelia.schoyen@larvik.kommune.no

Marit Simonsen, Sekretær
e-post: marit.simonsen@larvik.kommune.no

Siri Vollebekk, Bibliotekar fjernlån
e-post:  siri.vollebekk@larvik.kommune.no

Eileen Ødegaard, Førstesekretær
e-post: eileen.odegard@larvik.kommune.no

Translate »