Laster Hendelser
  • Beklager. Denne hendelse har allerede funnet sted.

BokSnakk

tirsdag 28/11-17

Tidspunkt: 11:00 til 11:45

Larvik bibliotek

Rom/Sal: Larvik bibliotek

Tema: Litteratur

Målgruppe: Alle

Pris: Gratis

 

illustrasjonsfoto. Bøker. Foto: pixabay
Bøker. Foto: pixabay

Har du lyst til å lese en god bok men syns det er vanskelig finne boka som passer for deg?

På BokSnakk  får du høre noen av bibliotekets litteraturformidlere anbefale et variert utvalg bøker, som vi syns det er verdt å gi oppmerksomhet, både nye og eldre bøker.
Boksnakk holdes siste tirsdagen i måneden. Vi serverer kaffe/te

Loading Events Flere arrangement:
background 20736 1920
Foto: Pixabay

Språkkafé

mandag 17/12-18, kl 13:00

Sande bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Monday 24/09-18,
and Once on Monday 08/10-18,
and Once on Monday 22/10-18,
and Once on Monday 05/11-18,
and Once on Monday 19/11-18,
and Once on Monday 03/12-18,
and Once on Monday 17/12-18
Brettspillkveld
Brettspillkveld

MAKEit: Brettspillkveld

mandag 17/12-18, kl 16:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Monday 01/10-18,
and Once on Thursday 08/11-18,
and Once on Thursday 29/11-18,
and Once on Monday 17/12-18
Perling
Perleworkshop

MAKEit: Perleworkshop : Vi perler pixelart!

torsdag 20/12-18, kl 14:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Thursday 20/12-18
Ordfører Alf Johan Svele
Foto: Holmestrand kommune

Ordførerens time

torsdag 20/12-18, kl 17:00

Hof folkebibliotek

Hof bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
An event every 1 month(s) on that lasts 0 day(s) and 1 hour(s), the last of which will begin on Friday 30/11-18,
and Once on Thursday 20/12-18
Illustrasjonsbilde til EndeligLørdag

EndeligLørdag – filmpåBiblo

lørdag 22/12-18, kl 11:00

Larvik bibliotek



Translate »