Laster Hendelser
  • Beklager. Denne hendelse har allerede funnet sted.

Familieforestilling: Askeladden og de gode hjelperne. Utsolgt!

Hendelse Navigasjon

lørdag 19/01-19

Tidspunkt: 14:00 til 15:00

Larvik bibliotek

Rom/Sal: Larvik bibliotek

Tema: Teater

Målgruppe: Barn

Pris: 50kr

Billettinfo: Begrenset antall billetter  

Askeladde og de gode hjelperne
Askeladden friteater. Foto: Askeladden friteater

Velkommen til en familieforestilling inspirert av Asbjørnsen og Moes eventyr.
Det var en gang en konge, som hadde hørt tale om et skip som gikk like godt til lands som til vanns og i lufta med,  så ville han også ha slikt et, og til den som kunne bygge det, lovte han ut kongsdatteren og halve kongeriket.  Det var mange som prøvde, må vite, for halve riket kunne være godt å ha, mente de vel, og kongsdatteren kunne være bra å ha attpå; men ille gikk det med de fleste.

Produsert og fremført av Askeladden Friteater.
Scenograf: Maren Sofie Rage Larsen, Dukker: Kari Noreger. Lyddesign: Heien Media.
Passer for barn fra 2 år.

Billett kjøpes på TicketCo.

Loading Events Flere arrangementer i Vestfoldbibliotekene:
Gaming

AVLYST! Gaming

tirsdag 01/12-20, kl 15:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Avdeling Revetal

Elin Gran Weggesrud

Ordførerens hjørne

tirsdag 01/12-20, kl 16:30

Holmestrandbibliotekene

Hof bibliotek

12 1. GoggiSæter coverfoto FB Hof

Forfattermøte: Goggi Sæter

tirsdag 01/12-20, kl 19:00

Holmestrandbibliotekene

Hof bibliotek

IT-hjelp på biblioteket

IT-hjelp

onsdag 02/12-20, kl 10:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Brønnen

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Wednesday 26/02-20,
and Once on Wednesday 04/03-20,
and Once on Wednesday 11/03-20,
and Once on Wednesday 18/03-20,
and Once on Wednesday 25/03-20,
and Once on Wednesday 01/04-20,
and Once on Wednesday 15/04-20,
and Once on Wednesday 22/04-20,
and Once on Wednesday 29/04-20,
and Once on Wednesday 06/05-20,
and Once on Wednesday 13/05-20,
and Once on Monday 24/02-20,
and Once on Tuesday 25/02-20,
and Once on Wednesday 26/02-20,
and Once on Thursday 27/02-20,
and Once on Friday 28/02-20,
and Once on Wednesday 23/09-20,
and Once on Wednesday 30/09-20,
and Weekly on the same day until Wednesday 16/12-20
Eventyrstund

Eventyrstund

onsdag 02/12-20, kl 10:30

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Wednesday 09/12-20

Bok i uka

onsdag 02/12-20, kl 10:30

Tønsberg og Færder bibliotek

Blackboxen

Bokstreif-logo. Illustrasjonsfoto.

AVLYST! Bokstreif

onsdag 02/12-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Sande bibliotek

Bokstreif-logo. Illustrasjonsfoto.

AVLYST! Bokstreif

torsdag 03/12-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Holmestrand bibliotek

To fargerike hoder. Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

UTSATT til 2021 – Filosofisk kafé: Om rettferdighet ved Lars Gunnar Lingås

torsdag 03/12-20, kl 18:00

Holmestrandbibliotekene

Holmestrand bibliotek

Masse-bøker-på-gresset

AVLYST! Litteraturhalvtimen

fredag 04/12-20, kl 12:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Friday 18/12-20
Bokstreif - Holmestrandbibliotekenes bokturné-logo. Bilde.

AVLYST! Bokstreif

fredag 04/12-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Hof bibliotek

Familieforestilling: Det er jul det er jul. Bilde av skuespillerne.
Foto: Oslo familieteater

Familielørdag: Det er jul, det er jul

lørdag 05/12-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Sande kommunelokale



Translate »