Laster Hendelser
  • Beklager. Denne hendelse har allerede funnet sted.

UTSOLGT! Juleforestilling med Askeladden friteater – Askeladdens jul

Hendelse Navigasjon

lørdag 08/12-18

Tidspunkt: 14:00 til 15:00

Larvik bibliotek

Rom/Sal: Larvik bibliotek

Tema: Teater

Målgruppe: Barn

Pris: 50kr

Billettinfo: Utsolgt  

Askeladdens jul er en eventyrforestilling om en førjulstid, med nøtter, nisser og en rev.

Askeladden har mye han skal ordne før jul, han husker ikke alt, men for å være på den sikre siden vil han skrive en huskeliste. Han blir stadig avbrutt. Mikkel Rev og Fjøsnissen lusker rundt og de vil gjerne hjelpe Askeladden å få alt klart til jul.

Vil de være til noe hjelp? – eller vil de bare gjøre ting verre? ….og hva med julenissen? – kommer han til Askeladden i år?
En morsom og varm forestilling med sang og musikk for både store og små.

Forestillingen er utsolgt.

Loading Events Flere arrangement:
background 20736 1920
Foto: Pixabay

Språkkafé

mandag 17/12-18, kl 13:00

Sande bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Monday 24/09-18,
and Once on Monday 08/10-18,
and Once on Monday 22/10-18,
and Once on Monday 05/11-18,
and Once on Monday 19/11-18,
and Once on Monday 03/12-18,
and Once on Monday 17/12-18
Brettspillkveld
Brettspillkveld

MAKEit: Brettspillkveld

mandag 17/12-18, kl 16:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Monday 01/10-18,
and Once on Thursday 08/11-18,
and Once on Thursday 29/11-18,
and Once on Monday 17/12-18
Perling
Perleworkshop

MAKEit: Perleworkshop : Vi perler pixelart!

torsdag 20/12-18, kl 14:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Thursday 20/12-18
Ordfører Alf Johan Svele
Foto: Holmestrand kommune

Ordførerens time

torsdag 20/12-18, kl 17:00

Hof folkebibliotek

Hof bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
An event every 1 month(s) on that lasts 0 day(s) and 1 hour(s), the last of which will begin on Friday 30/11-18,
and Once on Thursday 20/12-18
Illustrasjonsbilde til EndeligLørdag

EndeligLørdag – filmpåBiblo

lørdag 22/12-18, kl 11:00

Larvik bibliotek



Translate »